Kupuj na raty
Raty Santander Consumer Bank S.A.
Dołącz do nas na FB
Szybki kontakt

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka

e-mail: biuro@e-meblostyl.pl
tel.: 603 683 770

Siedziba firmy:
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska

Salon:
ul. Opolska 23a
47-120 Zawadzkie

Hokery i taborety

Strona główna » Stoły i krzesła » Hokery i taborety

Hokery, krzesła i stołki barowe, hokery drewniane dla domu i baru

 

Wyposażenie wnętrz to specjalność internetowego sklepu meblowego Meblostyl. Część naszego asortymentu stanowią wyjątkowe hokery drewniane i stołki barowe. Mimo swej nazwy stanowią one nie tylko element aranżacji w lokalach gastronomicznych, ale coraz częściej na hokery barowe decydują się mieszkańcy nowoczesnych domów. Chętnie stawiane są w jadalniach przy wysokich ladach, gdzie czytając poranną gazetę można zjeść śniadanie.

W ofercie posiadamy krzesła barowe o nienagannym designie, pięknej linii stworzonej w nowoczesnych zakładach produkcyjnych marek, z jakimi współpracujemy. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością. Dzięki temu możemy zagwarantować długie lata trwania naszych mebli.

Chlubimy się hokerami drewnianymi wykonanymi z wysokiej jakości drewna bukowego. Piękne, intensywne kolory i solidne wykonanie to nie jedyne ich atuty, są bowiem również niezwykle wygodne. Polecamy również wybór tapicerowanych stołków w stonowanych barwach beżu, marengo, czy też soczystej czerwieni.

Decydując się na zakup krzeseł z naszego katalogu zyskują Państwo pewność jakości i niebanalnej aranżacji w swoim domu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Meble:

WAŻNE:

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska
Wielkopolska

KONTAKT:
kom.: 603 683 770
e-mail: biuro@e-meblostyl.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 139 81 45
REGON: 251 003 998