Kupuj na raty
Raty Santander Consumer Bank S.A.
Dołącz do nas na FB
Szybki kontakt

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka

e-mail: biuro@e-meblostyl.pl
tel.: 603 683 770

Siedziba firmy:
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska

Salon:
ul. Opolska 23a
47-120 Zawadzkie

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania narożnika?

Strona główna » Blog » Na co zwrócić uwagę podczas kupowania narożnika?

Salon jest miejscem, w którym relaksujemy się wieczorami po pracy lub spędzamy popołudnia w weekendy wraz z całą rodziną. Pokój dzienny to pomieszczenie, który stanowi główne miejsce w domu – to, w którym z resztą domowników odpoczywamy i zapominamy o wszystkich zmartwieniach. W związku z tym, że jest to miejsce dla wszystkich, ważne jest odpowiednie umeblowanie go. Można to osiągnąć dzięki zakupie standardowych mebli – stołu z krzesłami, komody, półki, a także najważniejszego, czyli kanapy. Obecnie największą popularnością cieszą się narożniki, które świetnie sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. Co jednak należy wiedzieć przed zakupem odpowiedniego narożnika do salonu?

Jedną z najważniejszych cech kanapy, na którą należy zwrócić uwagę przed jej zakupem jest rozmiar. Narożniki dostępne są aktualnie w różnych rozmiarach, od tych małych, które nie przekraczają 190cm na długość oraz tych, które osiągają nawet trzy metry. Przed wyborem jednego z nich należy oszacować dostępną przestrzeń w salonie i zastanowić się czy kanapa o danych wymiarach nie będzie „zagracać” wnętrza. Warto także wziąć pod uwagę także to ile osób mieszka w domu oraz czy często pojawiają się goście. W takim przypadku warto jest wybrać większy narożnik, z dodatkowymi pufami.

Przy wyborze narożnika liczy się także jego styl. Wraz ze zmieniającymi się stale trendami w modzie powstają coraz to nowsze rodzaje narożników, wykonanych z innych materiałów i utrzymanych w różnej kolorystyce. Na rynku można znaleźć kanapy wykonane ze sztruksu, mikrofibry czy też skaju. Przy zakupie narożnika warto sprawić czy też dany materiał będzie łatwy w czyszczeniu i sprawdzi się dobrze w mieszkaniu z dziećmi lub zwierzętami.

Przed zakupem narożnika dobrze także zwrócić uwagę na to, czy posiada on funkcję spania. Tanie narożniki z funkcją spania są najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku małych mieszkań. Dzięki kanapie z tą funkcją zawsze można zapewnić gościom nocleg lub urządzić sobie nocny maraton filmowy bez konieczności ściskania się na nierozłożonym narożniku. Większość kanap dostępnych w sklepach posiada funkcję spania, dlatego nie trudno znaleźć taki narożnik.

Warto zwrócić uwagę także na cenę kanapy. Z łatwością można znaleźć tanie narożniki, które pomimo niskiej ceny prezentują się elegancko i posiadają dodatkowe funkcje, takie jak półka przy oparciu czy też mini schowek. Ceny narożników różnią się w zależności od wielkości oraz materiału z jakiego są wykonane, dlatego dobrze zapoznać się wcześniej z tym, czego można oczekiwać jeśli chodzi o kwotę, jaką trzeba wydać na narożnik.

Meble:

WAŻNE:

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska
Wielkopolska

KONTAKT:
kom.: 603 683 770
e-mail: biuro@e-meblostyl.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 139 81 45
REGON: 251 003 998