Kupuj na raty
Raty Santander Consumer Bank S.A.
Dołącz do nas na FB
Szybki kontakt

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka

e-mail: biuro@e-meblostyl.pl
tel.: 603 683 770

Siedziba firmy:
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska

Salon:
ul. Opolska 23a
47-120 Zawadzkie

Zalety hokerów barowych - czy warto mieć je w swojej kuchni?

Strona główna » Blog » Zalety hokerów barowych - czy warto mieć je w swojej kuchni?

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy codziennie bardzo dużą ilość czasu. Tutaj wykonujemy posiłki, przygotowujemy potrawy na ważne spotkania i po prostu rozmawiamy. To pomieszczenie może być zaprojektowane w różnym stylu i stanowić nie tylko przestrzeń funkcjonalną, ale też atrakcyjną wizualnie. Jednym z ciekawych rozwiązań, które w dzisiejszych czasach często zastępuje klasyczny stół z krzesłami, tworząc niebanalną przestrzeń, jest połączenie wyspy i hokerów barowych. Wiele osób przed podjęciem decyzji pomiędzy jednym, a drugim zastanawia się czy aby na pewno hokery są wygodne i czy rzeczywiście warto mieć je w swojej kuchni. Zalet jest dużo, a korzyści jeszcze więcej, dlatego dzisiaj przedstawimy dobre strony hokerów barowych.

hokery barowe

Wysokie, często drewniane lub plastikowe, krzesła kojarzą się w większości przypadków z barem lub innym miejscem publicznym. Pomimo tego skojarzenia coraz częściej można zauważyć ich obecność w nowocześnie lub rustykalnie urządzonych mieszkaniach. Nic dziwnego, ponieważ posiadają one wiele zalet. Największą z nich jest to, że hokery barowe są bardzo wygodne. Ich konstrukcja pozwala na przybranie komfortowej pozycji podczas jedzenia. Dodatkowym plusem połączonym z tą zaletą jest to, że hokery występują w różnych stylach – jako krzesła drewniane z płaskim siedziskiem lub elementy wyposażone w miękką, tapicerowaną powierzchnię. Obecnie najczęściej spotykane są hokery drewniane, które dzięki uniwersalnemu wyglądowi pasują idealnie do każdego pomieszczenia.

Kolejną zaletą hokerów jest to, że pozwalają one na zaoszczędzenie przestrzeni. Jest to bardzo ważne w przypadku mieszkań lub domów, które charakteryzują się małymi pomieszczeniami. Hokery zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu wraz z wyspą mogą zastępować stół i tworzyć część jadalnianą.

Ogromnym plusem hokerów jest również to, że tworzą one wyjątkowy klimat, który dodatkowo doceniany jest podczas spotkań towarzyskich. Siedzenie przy stole kojarzy się z uroczystościami takimi jak święta czy też urodziny, podczas gdy wizyty przyjaciół kojarzą się raczej z nieformalnymi sytuacjami. W tym przypadku krzesła barowe stojące przy wyspie sprawdzą się świetnie podczas rozgrywek gier planszowych czy też prowadzenia niezobowiązujących rozmów.

To co jeszcze wpływa na to, że krzesła barowe są tak często wybierane to ich luksusowy wygląd. Tak jak wcześniej zostało wspominane – ich obecność w kuchni sprawia, że pomieszczenie nabiera innego wyglądu. Krzesła barowe mogą też idealnie dopasować się do pokoju w każdym stylu. Warto jednak wspomnieć także o tym, że kojarzą się one z luksusem, przez co wprowadzają do kuchni ciekawy i nowoczesny klimat.

Meble:

WAŻNE:

MEBLOSTYL
Mirosław Sroka
ul. Kwiatowa 16
63-645 Łęka Opatowska
Wielkopolska

KONTAKT:
kom.: 603 683 770
e-mail: biuro@e-meblostyl.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 139 81 45
REGON: 251 003 998